10 Ağustos
#12407087

General Mobile Telefon Arızası ve Mağduriyet!

GM8 ürün arızaları, kendiliğinden yeniden başlıyor, ekranda fastboot diye hata veriyor. Format atmadan telefon açılmıyor, açılıncada kendiliğinden yeniden başlıyor. Ses gelmiyor. uygulamalara girince donuyor.
1. Telefon 7 ay önce satın alındı alındıktan 1 ay sonra Kayseri'de ots elektroniğe götürüldü, servis format attı cihazı verdi.
2. Antalya'da necmi elektroniğe götürüldü aynı arızalardan format attılar telefonda herhangi bir arıza yok dediler geri verdiler.
3. 1 gün sonra yine necmi elektroniğe aynı arıza ile götürüldü tekrardan format attılar aradılar cihaz hazır diye almaya gittiğimde test etmek için telefonu açmalarını istedim cihazı teslim eden bayan açar açmaz cihaz yeniden başladı ve o akıl almaz cümleyi kurdu. Cihazı 1 hafta uygulama kurmadan kullanın yeni format atıldığında yeniden başlamadı normal dedi.
4. 1 hafta sonra Telpa'ya gönderildi cihaz Telpa 15 gün sonra cihazı sorun yok format atıldı denilerek geri gönderdi. Kargodan aldığımda cihazı açtım Play Store e girdim dondu ve yeniden başladı cihaz.
5.Şuanda da 08.08. itibari ile Kayseri ots elektronikte tekrardan. En son servis tutanağı da ekte. General Mobile ve Telpa siz bu işi bırakın.

Ahmet Ahmet 5.890 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları