10 Ekim 2018
Yorum Yap
#11009145

General Mobile Telefon Arızası!

General Mobile telefonumu bundan 1 yıl önce almışım ve 2 yıl garantisi vardır. Aldığım ilk günden beri şebeke problemi yaşamaktayım. Artık en sonunda aldığım bayiye götürdüm bayi yetkili servise göndereceğini 20 iş günü içinde telefonun geleceğini söyledi. Bayağı zaman geçti ve dün General Mobile'den bir arkadaş beni arayarak yok telefonumun ana kartı değişecekmiş de bana özel kampanya varmış da ayda şu kadar fiyata taksitle telefon satmaya çalışıyor.


Bende kabul edersem benim telefonuma ne olacağını sordum hurdaya çıkacağını söyledi. Benim telefonumda kullanıcı hatası yok. Şebeke problemi benim sorunum değil bu telefonun garantisi var. Neden yeni cihaz vermek yerine yeni bir telefon satmaya çalışıyorlar ki bu telefonumdan önceki 2 telefonumda General Mobile markasıydı hiç böyle bir firmaya yakışıyor mu?


Tabi insanlara ne satabilirsek ben ne zamandır eski bir telefonla idare ediyorum ayıp ya insan utanır ne demek yeni bir telefon satmak yenisini verecekleri yerde. Ve biz bu telefonları alırken 2 yıl garantisi var diye alıyoruz garanti boşuna o zaman bir işe yaramıyor garanti. Mağduriyetimin giderilmesini rica ederim. Yoksa bu sorun daha farklı mercilere iletilecektir.

Tuba Tuba 2.384 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler