03 Mart 2014
#2325619

General Mobile Servisi Telefonumdaki Arızaları Gideremedi

Genaral Mobil Discovery 4 gb cep telefonum servisinize gönderdim. Malesef telefonuma güncelleyip geri göndermişler. Artı storeoid uygulaması çalışmıyor ,artı resim ve video çekimlerinde kamera kararıyor ve en önemlisi telefon çekmiyor. Turkcell hat kullanmama rağmen çekim en düşük seviyede . Birde telefonum yanlardan kırmızı ışık yanıp sönüyor. Ben bunu istemiyorum . Micro sd kartı uygulama ve resim oyunları yedeklediğimde resimler kararıyor uygulamalar açılmıyor. Eğer telefonum tamiri mümkün olmuyorsa 16 gb olandan istiyorum. 4gb arasındaki farkı tarafımdan karşılanacaktır.

Mehmet Mehmet 7.419 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet12 Mart 2014

    ürün çok kulanışlı ama bazı uygulamalar düzgün çalışmıyor bu durumda ürünün kalitesi ve marka degerinin bir önemikalmıyor aynı sorunu yaşayan tüketicilerde güvensizlik başlıyor markayı itibarsızlaşdıyor nazicane fikri beyanım budur

  • General Mobile Temsilcisi06 Mart 2014

    "Değerli Kullanıcımız, Gerekli incelemelerin yapılması için cihazınızı teknik servisimize gönderebilirsiniz.Ürün servisimize ulaştıktan sonrasında beyan edilen şikayetleriniz üzerinden gerekli kontroler ve işlemler yapılacaktır. Cihazınızı Türkiye'nin her yerinden Yurtiçi ya da MNG kargo ile ücretsiz olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Ayrıca cihazın IMEI numarasını da alırsanız http://www.telpa.com/ linkinden servis durumunu takip ettirebilirsiniz. http://www.telpa.com/servis Saygılarımızla "

Ziyaretçi Yorumları