23 Mayıs 2014

General Mobile Servisi Şarj Sorununu Çözemedi.

General Mobile Discovery telefonumu 05.05.2014 tarihinde şarj sorunu için Telpa servisine gönderdim 20.05.2014' de telefonumun onarılmış olduğunu gidip teslim alacağıma dair mesaj gönderdiler. Bende dün yanı 21.05.2014' de gidip telefonumu teslim aldım ve şarja taktım yine aynı sorun devam ediyor. Telefon yine şarj olmuyor Telpa servisini arıyorum ben bir 15 gün daha bekleyemem diyorum, adamlar İstanbul'a gönderirsek beklemem gerektiğini söylüyor .

Gülay 3.545 Okunma

Cevaplar

  • Gülay27 Mayıs 2014

    zaten gönderdim telefonumu bana yapıldı diyerek gönderildi ama yapılmadan geldi tekrar gönderdim 7 gün oldu 7 dun sonra gelecek sözde telefonum yine yapılmadan gelirse sikayet edecegim .

  • Gülay27 Mayıs 2014

    telefonum yine aynı sorunla gelirse tüketici haklarına şikayet edecegim bu gidişle

  • General Mobile Temsilcisi27 Mayıs 2014

    "Değerli Kullanıcımız, Gerekli incelemelerin yapılması için cihazınızı teknik servisimize gönderebilirsiniz.Ürün servisimize ulaştıktan sonrasında beyan edilen şikayetleriniz üzerinden gerekli kontroler ve işlemler yapılacaktır. Cihazınızı Türkiye'nin her yerinden Yurtiçi ya da MNG kargo ile ücretsiz olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Ayrıca cihazın IMEI numarasını da alırsanız http://www.telpa.com/ linkinden servis durumunu takip ettirebilirsiniz. http://www.telpa.com/servis Saygılarımızla "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön