General Mobile Servis Sorumsuzluğu Var

Onur Onur27 Haziran 11:52

27.05.2020'de ahizesinde ki ses iletme sorunundan kaynaklı olarak genel merkezin yönlendirmesiyle General Mobile resmi servisi olan Gaziantep' teki Mars Gsm Teknik servisine GM 9 GO model cihazımızı gönderdik. Cihaz sorun giderildi raporu ile tarafımıza iade edilmesine karşın sıkıntı devam etmekteydi. Servis ile görüşme sağladık tekrar telefonu göndermemizi istediler . İkinci defa telefonun tamiratının yapıldığı raporuyla telefon 1 ayın sonunda elimize ulaştı. 

Denediğimizde sorun aynı şekilde devam etmektedir. Yetkili servisi aramamıza rağmen hiçbir şekilde iletişim kurulamamakta defalarca aramamıza rağmen telefonu açıp suratımıza kapatıyorlar. Servis desteği kalitesi yerlerde eğer garantili cihaz için bu desteği alamıyorsak bu markayı tercih etmek büyük hata. Sorun giderilmezse şayet hakkımı tüketici hakem heyetinde aramaya devam edeceğim.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ilyas 07 Temmuz 15:08  

    Bu tür servislerde her marka için sıkıntılar var siz telefondan memnun musunuz ettiği paraya değer mi sonuç alamazsanız hemen tüketiciye gidin ben LG telefonda öyle yaptım

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler