23 Kasım 2017
#9815901

General Mobile Servis Hizmetinden Memnun Kalmadım

18.10.2017 Tarihinde servise vermiş olduğum telefonum hala servisinizde sorun giderilememiş bir şekilde bulunmaktadır. Telefonumu servise getirme şikayetim ekranında sararma, şarj suresi çok kısa ve hoparlörden ses gelmeme şikayetim vardı. Tabi ki 3551017476874 servis numarasıyla kayıtlarınızda var. 24.10.2017 tarihinde telefonum geri geldi ve ekran değişmiş olarak geldi. Ancak ekran ile kasa arasında yaklaşık yarım santim boşluk vardı ve ekran rengi ve netliği ilk aldığımdaki gibi değildi ve servisinize tekrar gönderdim.


Bana servisteki arkadaşlar kasanın kırık olduğunu ve bundan kaynaklı bir sorun olduğunu kasa değişimi yapılırsa sorunun gideceğini söylediler. Ben buna ödeme onayı vermedim ve tekrar gönderdim. Servis raporlarım elimde mevcut. Daha sonra servisten bana 450 TL'lik bir ödeme çıkardılar. Yeni değişimi yapılmış ekranın tekrar değişmesi gerekiyormuş. Ben bu ücretide kabul etmedim ve çağrı merkezinden beni aradılar (kayıtları mevcuttur) ve 100 ödediğim takdirde yalnızca kasayı değiştirdiklerinde bütün sorunların çözüleceğini söylediler.


Buraya kadar daha telefonun diğer sorunlarıyla ilgili hiçbir şey konuşamadık. Bugün servisten arkadaşlar beni aradılar telefonum gelmiş. Gittim telefonumu teslim almaya ve telefonu elime aldığımda benimle dalga geçildiğini hissettim. Telefonun ekran kısmı yine kasadan yarım santim ayrık ve ücretini ödediğim ve telefonun bütün sorununun buradan kaynaklı olduğunu söyledikleri kasa kısmı çizikler içerisinde kullanılmış başka bir telefondan çıkarılmış bir parçayı benim telefonuma takılmış ve sonuç yine telefonum servisinize gelmek üzere yola çıktı bugün.


Her gün çağrı merkeziyle görüşüyorum ama halen bir sonuç yok. Daha doğrusu çağrı merkeziniz bu olaylara çok duyarsız. Bende çareyi burada arıyorum şu an için burasıda hakkımı aramamda yardımcı olamaz ise hakkımı başka mercilerde aramak zorunda kalacağım. Bugünkü olaydan sonra bu telefona kendinden daha çok para harcayıp benim düştüğüm duruma başkaları da düşmesin diye elimden gelen her şeyi yapacağım.

Erkan Erkan 7.648 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları