17 Ocak 2014 #2240686

General Mobile Planet'in Ses İletiminde Sorun Var

General Mobile Planet model bir telefon aldım. Telefon yaklaşık 4 ay önce ses iletimi ile ilgili bir hata verdi. 4 ay önce telefonu garantiye verdim. 30 iş günü içerisinde iade aldım, ancak telefondaki sorun devam ediyordu. Tekrar gönderdim 30. günde tekrar telefon elime ulaştı ve aynı sorun. Üçüncü kez gönderdim elime ulaştığında gene aynı sorun devam etmekte ve bugün 4. kez gönderdim telefonu.


Telefonun parasını veriyorum, ancak telefonu benden çok servis elemanları kullanıyor. Değişim talep ettiğimiz halde bir sonuç elde edemedik. Telefonumu bugün tekrar servise gönderdim. Büyük memnuniyetle yaptığım General Mobile seçimimin büyük bir hata olduğunu gördüm.

Batuhan 755 Okunma

Cevaplar

  • Batuhan21 Ocak 2014

    Sim kart ilk takıldığında sorun olmuyor zaten. İlerleyen günlerde Problem kalıcı olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca telefonu aldığım yerde deneme yaptığımızda bayi çalışanlarının sim kartı takılıydı. Yani çözümünüz geçersiz.

  • General Mobile Temsilcisi21 Ocak 2014

    "Degerli Müsterimiz; Ürün servis süreçlerinden hareketle beyan edilen arızların tespiti aktif yapılan testler sonucunda gözlenmemiştir. Mevcut sorunların yaşanmasına kullanılan hafıza ve sım kartı sebebiyet verebilir.Urunu hafıza kartsız ve farklı sım kartlar ile test etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Telpa"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön