09 Ocak 2015
#2960589

General Mobile Müşteri Odaklı Değil!

16 GB General Mobile Discovery cihazımın kasasının üst kısmında çatlak ve şarj soketinde temassızlık var. Maalesef kullanıcı hatasıymış arkadaşım kasanın üst kısmında darbe yok iken ekranda kırık yok iken sen buna nasıl kullanıcı hatası dersin. Şarj soket yerinde elite modeline yaptığın gibi bir dayanma noktası olmuş olsaydı o şarj soketi kırılmazdı. Sokette herhangi bir zorlanma yokken kırılmış ve kullanıcı hatasıymış. Oraya yapılacak işlem toplamda 10 dk' iki lehim işlemi karşılığı 50 TL bana cihazımın çatlak olan kısmında herhangi bir darbe olduğunu gösterin bende benim hatam olduğunu kabul edim. Tek söylenen kullanıcı hatası 230 TL ücreti var. Biraz müşteri odaklı olun lütfen.

Ahmet Ahmet 2.992 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ahmet09 Ocak 2015

    Otomatik olarak her müşteriye aynı mesajı atıyorsunuz %1 dediğiniz rakam ciddiye alınacak bir rakam. Ben cihaz kötü demiyorum yazımı okuduysanız benden kaynaklanmayan bir sıkıntıyı bana mal ediyorsunuz. Bunun cihazla alakalı olduğunu benim kadar sizlerde çok iyi biliyorsunuz. Aynı şeyi tekrarlamak zorundayım. Kasanın çatlak olan kısmında en ufakbir çizik dahi yok. Arızanın garanti kapsamında giderilmesini ricaediyorum.

  • General Mobile Temsilcisi09 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Discovery 1 satışa çıktığı andan itibaren kullanıcıların yoğun ilgisi ile karşılaştı satış rakamı milyonlara ulaştı ve üst üste aylık bazda en çok satılan cep telefonu seçildi. Her telefon modeli ve markasında olduğu – olabileceği gibi arızalanan ürünlerimiz oldu ve servisimiz tarafından hizmet verildi. Servise şarj soketi arızası ile kayıt alınan cihazlar yüzde 1 oranlarına bile tekabül etmemektedir. Ek olarak kayıt alınan ürünlerde kullanıcı hatası tespit edilememesi durumunda garanti kapsamında onarım görmektedir. Dilerseniz Müşteri Temsilcinizden serviste olan cihazınızın arızası ile ilgili fotoğraflar talep edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

Ziyaretçi Yorumları