16 Ocak 2014
#2233058

General Mobile Kronik Soruna Kullanıcı Hatası Diyor

General Mobile Discovery ürününüzü kullanıyorum ama hiç memnun değilim . Neden mi?


1. Telefonun şarj soketindeki problem kronik. Normalde kullanıcı hatası değil ama servisten kullanıcı hatası denip ücret talep ediyorlar. Kullanıcı hatası 10 kişide olsa anlarım, 100 kişide olsa anlarım ama yüzlerce kişide var.


2. Telefonumun şarj soketi için garantiye gitmeden görüntülü konuşma yaparken ve wi-fi de problem yoktu. Geldiğinde görüntülü konuşma yaparken ses hoparlörden ahizeye geçiyor. Wi-fi de ise bağlantı kopup bağlanıyor.


Şimdi siz beni servise yönlendireceksiniz. Ben nasıl güvenip göndereyim başka bir yeri bozulmadan geleceği garantisini verir misiniz? Ayrıca arızadan dolayı servis o kadar yoğun ki...

Kaan Kaan 1.892 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Kaan01 Şubat 2014

  "Değerli Müşterimiz; İletişim bilgilerinize ait servsimizde ürün kaydı bulunamamıştır. Lütfen 0212 371 15 00 müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz. Saygılarımızla Telpa" Mesajı okumadığınızı bari belli etmeyin. Benim telefonum serviste demedim. Ben gönderdim servise tamir oldu geldi. Standart cevap vererek sorunu çözdüğünüzü düşünmeyin sakın. Sırf firma cevap verdi yazan kısımda gözüksün diye cevap vermeyin. Bu kadar sorumsuzluk olmaz.

 • Kaan26 Ocak 2014

  Ayrıca genel merkezden aradıklarında wi-fi ve hoparlör problemi için garantiye gönderin dedi arayan arkadaş. Bende telefonsuz kalacam gönderdiğim zaman dedim. İstanbulda olsaydınız yerine telefon verirdik dediler. İşte müşteri memnuniyeti böle bişey olsa gerek.

 • Kaan26 Ocak 2014

  Arkadaslar beni 2-3 gun once telpa genel merkezden aradılar. Buraya yazdığım mesajı görmemiş gibi telefonla ilgili problem nedir diye sordular. Anlattım problemi ve gm genel müdürünün bi röportajında discovery nin bu şarj yerindeki problemi itiraf etmiş. Beni arayan kişiye söyleyince çok şaşırdı. İnceleyip tekrar döneceklerdi :) hala arayacaklar. Arkaşlar şarj soketindeki problem normal telefonlarda 4 lehim bulunurken. Discoveryde 2 lehim bulunuyormuş. Problem bundan kaynaklanıyormuş.

 • General Mobile Temsilcisi21 Ocak 2014

  "Değerli Müşterimiz; İletişim bilgilerinize ait servsimizde ürün kaydı bulunamamıştır. Lütfen 0212 371 15 00 müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz. Saygılarımızla Telpa"

 • Kaan19 Ocak 2014

  Mesajıma zaten cevap alamadım. Zaten cevap alsamda standart cevaplardan birini alacağıma eminim. O yüzden çözüm üreten bir cevap alacağımı zannetmiyorum.

Ziyaretçi Yorumları