21 Eylül 2013 #2020069

General Mobile Kendiliğinden Kapanıyor!

Telefon elime geçeli 5-6 gün oldu . Kendiliğinden kapanıyor ve bataryasını çıkarıp takmadan açılmıyor. Telpa'ya gönderdim dün geldi bataryası değişmiş, yazılım atılmış. Kullanmaya başladım alır almaz. 15 -20 dk. sonra kendiliğinden kapandı. Bugün tekrar yolladım müşteri temsilcisi ile konuştum teldeki sıkıntıyı anlattım.


Oda açarız kontrol ederiz sıkıntı yoksa geri yollarız dedi . Bende ilk etapta açtığınızda kapanma donma yapmıyor bir süre sonra yapıyor. Zamanı belli değil ki bunun dedim. Servise günde 150 tane telefon geliyordur , bir telefona ne kadar zaman ayırabilirsiniz ki nasıl anlayacaksınız kapandığını donduğunu dedim. Açıp bakacak çalışıyor hop geri gönder. General Mobile yetkilileri sorunumla ilgili cevap bekliyorum.

Mustafa 2.177 Okunma

Cevaplar

  • General Mobile Temsilcisi03 Ekim 2013

    "Degerli Müsterimiz; ürün servis süreçlerinden hareketle beyan edilen arızların tespiti aktif yapılan testler sonucunda giderilmiştir. Mevcut sorunların yaşanmasına kullanılan hafıza ve sım kartı sebebiyet verebilir.Urunu hafıza kartsız ve farklı sım kartlar ile test etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Telpa"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön