sta-1-hoverYetersiz Çözüm

General Mobile Kalitesiz Firma ve Servis  Kalitesiz Ürün

Erkay Erkay30 Nisan 10:54

General Mobile'den eşime GM8 GO cep telefonu aldım. Telefonu aldığından beri telefonla konuşurken telefon sürekli tuş kilidini açıyor internette sayfalar açıyor başkasını arıyor bu sebeple Telpa servise verdim tamir edildi diye aldım aynı sorun devam ettiği gibi telefonun parmak izi okuma kısmı çalışmadığını tespit ettim. Servis evime uzak olduğu ve nasılsa garantisi devam ediyor sonra götürürüm diye hemen servise gitmedim.

Daha sonra telefonun arka kamerası çalışmadı-ön kamera ile görüntü çekerken görüntü ters dönüyor rutin sorunu olan konuşurken tuşlama yapıyor sayfalar açıyor-servisin bozduğu parmak izi okuma  çalışmıyor sorunlarıyla 27.04.2020 de servise verdim. Tekrar servise verdim. Servis no...:351042048363 Servis daha önce değiştiği ekranı düzgün takmadığı için bir süre sonra ekran çıtasından hafif ayrılmış ama çalışıyordu eğik ve darbeli ekran bahanesiyle arızalarını yapamayız ekran değişimi için 200 TL ücret çıkardı.  Firma politikası gereği ekranı tamir etmeden diğer arızalarını yapmıyoruz dedi. 

Ben ekranı tamir etmenizi istemiyorum ekranla alakalı olmayan bir sürü problemi var onları tamir edin dedim ama ne  Telpa servise ne de General Mobile müşteri hizmetlerine laf anlatamadım. İnsanları aldatan çözün değil çözümsüzlük üreten laftan ve halden anlamayan böyle bir servis böyle bir firma olamaz. Satın aldığımdan beri sorun çıkaran hiç memnun kalmadığım servis ve müşteri hizmetleri yerlerde sürünen başka bir firma olamaz.  Sattıkları telefonlar sorunlu ve telefonun garantisini de yok. 

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler