26 Mart 2015

General Mobile Haksız Servis Ücreti Alıyor!

Telefonum 4 ay önce ekranı kırıldı servise gönderip ekranını 180 TL karşılığında tamir ettirdim. Telefonum geldikten sonra hoparlör bozuk, tuş kilidi arada bir işlem görmüyordu ve arada bir donması oluyordu. Bende tekrardan f. No:4992015166034 servise gönderdim servis bana darbe almış ve kullanıcı hatası dedi 186 TL ücret çıkardı müşteri hizmetlerini aradım darbe önceden aldı ve o zaman ücretini ödedim dedim ama onlar para ödemeniz lazım dediler.


Israrla kullanıcı hatası dediler. Bu telefon servisten geldikten sonra darbe almadı ama servis önceki formlarına bakmıyor mu önceden darbe almış ve ekranı yapılmış ücret ödenmiş. Biz insanları neden mağdur etmeye kalkıyorlar kendi hataları olduğu halde.

Berat 860 Okunma

Cevaplar

  • Berat28 Mart 2015

    Cihazım geldikten sonra tüketici heyetine gideceğim ama bur dan belirtmek isterim ki. Bütün tüketici arkadaşlar siz özellikleri fazla ve uzuz mal diye aldığınız bu ürünleri almayın çünkü ileride Markalı ve pahalı ürünlerin fiyatını da fazlasıyla geçiyor.

  • General Mobile Temsilcisi27 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihazınız teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmiş ve cihaz üzerinde arızaya sebep olabilecek nitelikte darbeve baskı tespit edilmiştir.Bu nedenle garanti kapsamı dışında ücretli onarım yapılacaktır. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön