General Mobile ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

General Mobile Gm9 Pro WiFi Sorunu

7.622görüntüleme
North
North 22 Kasım 2020 16:02

Gm9 pro telefonumda yaşadığım WiFi problemi, telefonu aldıktan 5,6 ay sonra WiFi sıkıntısı yaşadım Profilo AVM ®'deki servise götürmüştüm, arka kapak ve arka kamera camını değiştiler, sorun düzeldi. 2 gün önce gene aynı sorundan dolayı Ümraniye'deki servise götürdüm telefonu alırken ekranında yamulma var dedi resepsiyondaki bayan ekran nasıl yamuluyor'sa, bilmez bir personel, ben WiFi modemin bulunduğu odada bile 2 çubuk çekiyor diğer odalarda çekmiyor dedim, kendisi not düşerken ekranda eğrilik var diye de not düşmüş. Telefonu aldılar 5 ay daha garantisi var ve WiFi sorunu garanti kapsamına girer, ertesi gün gittim ve bana fiyat çektiler tam 685 TL. 

Satsam en fazla 1000 TL edecek telefona, ana kartından eğrilik varmış, WiFi anteni zarar görmüş dediler, bende o nasıl olabilir dedim, telefonu aldığım günden beri 1 kere bile düşürmedim yere sert bir şekilde, sadece çok yakın mesafeden yumuşak halıya düştü o sebepten ana kart mı yamulur? Bende telefonu iade istedim, teknik serviste çalışan çocuk çıkıyordu. Gördüm sordum tekrar ana kart nasıl eğrilmiş dedim bana baktım ve eğri dedi herhalde telefoncuya açmış dedi, garantisi olan telefonu telefoncuya neden vereyim? Ki zaten daha önce bir kere servise gitti aynı sorun nedeniyle ve bana ana kart eğrilmiş demediler, ya telefon aldığımdan beri aynı soruna sahip ya söyledikleri gerçek be ana kart gerçekten sorunlu eğri falan ve Profilo AVM'de geçişi bir şekilde sorunu hallettiler ve gene aynı arızayı verdi ya da 5 ayı kalmış telefondan nasıl para koparırız diye yalan söylediler. 

Aynı gün gm8 telefonunu veren birine 550 TL fiyat istediklerini gördüm en fazla 650 edecek telefona. Bilmeyen anlamayan insanlardan çok güzel paralar koparıyor GM. Bir telefon eskidikçe parçalarda ucuzlar üst seviye, orta seviye ya da giriş seviyesi ise daha ucuz olur ama GM telefonlar maşallah her zaman parçası pahalı, sorunumu dalga geçer gibi yüksek fiyat istiyorlar. Bu firmanın hiçbir sözüne güvenilmez hiçbir ürünü de satın alınmaz.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler