01 Temmuz
#12193560

General Mobile GM9 Pro Telefon Problemleri!

4 ay önce almış olduğum Gm9 Pro telefonumla ilgili problem yaşıyorum.Rehber de numaralar çoğalıyor. Konuşma esnasında başka telefon gelince mevcut konuşma kapanıyor. Konuşma esnasında ses gidip geliyor ve boğuk çıkıyor.Harici kulaklık takılıyken gelen sesler cızırtılı geliyor. Widget uygulamalarında hata veriyor çalışmıyor. Video çekerken sesi az alıyor ve cızırtılı kayıt ediyor. Wi-Fi sürekli gidip geliyor. Çift ekran açılınca internette de yazı yazılmıyor. İnternette bir sayfadan geri gelince tekardan aynı sayfaya ileri gitmiyor.
Şarj dayken ısınıyor ve şu an en son verdiği hata ekran kullanılmıyor yan tuşlar aktif ama ekran
aktif değil telefon dokunmatik özelliğini kaybetti servisteki arkadaş telefona reset attı öyle düzeldi. İlk gönderdiğimde güncelleme yapıldı geriye gönderildi.


İkinci gönderdiğimde sorunlar için yakın zamanda güncelleme geleceğini ve beklememi söylediler. Yaklaşık 40 gün bekledim sorunlar düzelmedi telefonu tekrar servise göndermek için kılıftan çıkarttığımda telefonun hasar aldığını gördüm telefon düşürülmüş buradan gönderilirken çekilen videoya baktığımda hasarın olmadığı gördüm servisteyken düşürülmüş olmalı çağrı merkezindeki arkadaş bizim yapmış olabileceğimizi ima etti 40 gün önce göndermişiz dedi. biz telefonu aldığımızda kılıfa koyduk hasar görmüş olabileceği aklımıza gelmedi ayrıca bu telefon 4 aylık olmasına rağmen 3. servise gidişi ve telefon dokunmatiği bozuldu telefonun kusurlu olduğunu kabul etmiyorlar ısrarla güncelleme yapıp geri gönderiyorlar ve kullanımı hiç değişmiyor bir de kötüleşiyor. Ben telefonun iadesini talep ediyorum ve fatura bedelini istiyorum.

Ali Ali 17.813 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları