sta-4-hoverİyi Çözüm

General Mobile Gm6 Batarya Sorunu

Oguz Oguz7 ay önce

Gm6 pil sorunu. Telefonumu şebeke sorunu yüzünden servise gönderdim ana kart ve batarya değişecek söylendi ana kart değişti batarya garanti süresi bir yılı geçtiği için değiştirilmesi genel merkez böyle karar aldı 1.'si telefonum garantiye gittiği gün şarj 24 saat giderken geldiği gün şarj %100 olsa bile şarj aletini çıkardığım an telefon kapanıyor, yetkili servise sordum yeni ana kart yüzünden olabilir dendi ama bizim yapacak bir şeyimiz yok dediler 2. olarak telefonun pilde dahil 2 yıl garanti kapsamında değil mi keyfi olarak 1 sene garantili diyebiliyor mu eğer öyle ise benim sağlam bataryayı versinler ya da bataryayı değiştirsinler.

 • - Görüntüleme
 • 2Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Ziyaretçi 7 ay önce  

  Bu batarya sorunu ne lanet bir şeyse bir çok kişide bir anda görülmeye başlandı, bende aynı sorunu yazıyorum, anakartı değiştirip batarya ömrünü tamamlamış dediler ki batarya çok sağlamdı.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Ziyaretçi 6 ay önce  

  Betül hanım aynen dediğiniz gibi ana kart değiştginde ne hikmetse batarya ömrünü tamamlamış oluyor benim batarya da çok sağlamdı. Şimdi orijinal olmayan bir batarya aldım şimdilik sıkıntı yok ama ben ümidimi kestim en son teketici hakem heyetinde çare bulacağız artık

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler