02 Mayıs
Yorum Yap
#10392725

General Mobile Gm5 Plus Hiç Memnun Değilim!

General Mobile 8.0 Android güncellemesinden sonra telefonu kullanamaz olduk. Hiçbir uygulamayı kullanamıyorum doğru düzgün. Büyük boyutlu uygulamalar sürekli kapanıyor. Ne güncellemeyi geri alıyorsunuz ne de yeni bir güncellemeyle iyileştirmeye çalışmıyorsunuz. Servise gönderip 1 hafta telefonsuz kalacağız sonra ayrı sorun yine devam edecek. Hiç memnun değilim hiç bu kadar vurdumduymazlık olmaz. Utanın kendinizden müşteri memnuniyeti sıfır.

Özlem 3.682 Okunma

Cevaplar

  • Özlem20 Mayıs

    General Mobile son güncellemeden sonra bütün uygulamalardan atar oldu. Kendi asistanı bile doğru düzgün çalışmıyor. Kimsenin umurumda değil sözde ilgileneceklerdi ama 2 ay oldu. 

  • Özlem09 Mayıs

    Bakın bu da kanıtı daha Twitter gibi basit bir uygulamayı bile kullanamıyorken diğer büyük uygulamaları nasıl kullanalım ve sorunun telefonda olduğu gayet açık. İnsanları elindeki telefondan edip yeni telefon almaya zorlayacak kadarsınız. Umarım haksız kazancınızın bedelini ödersiniz.

  • Özlem05 Mayıs

    Gm5 Plus sorunu hala devam etmekte. İlgilenen kimse olmadı şimdiye kadar, olmayacakta. Sanırım iPhone taktiğini uyguluyorlar. Sorunsuz çalışan bir telefonu bir güncellemeyle bozup yeni telefon almamıza uğraşıyorlar. Evet yeni telefon alacağım ama hakkımı da yedirmeyeceğim. Daha 1 senedir kullandığım ve 1 senelik garantisi olan telefonu çöpe atmayacağım. Tüketici Mahkemesi'ne en kısa zamanda başvuracağım. Yeni telefonun parasını sizden alacağım. General Mobile üreticilerinin bilgisine.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler