04 Mart 2014
#2328349

General Mobile Garantili Telefondan Servis Ücreti İstiyor

General Mobile Discovery telefonum var her şeyden memnunum ama şarj soketi arızalandı. Büyükdere caddesi Telpa Plaza Levent/Beşiktaş adresine garantiye yolladım daha 4 aylık telefon bu tek bende olsa tamam sıkıntı değil ücreti neyse öderim ama herkeste olan genel sorun bende de oldu. Yani sizinle alakalı bir sıkıntı bu.


Garanti kapsamında karşılanması lazım ama siz karşılamıyorsunuz siz nasıl garanti sunacaksınız merak ediyorum. Bu telefon kaynaklı sorunun garanti kapsamı dahilinde olması gerekirken Telpa 50 TL ücret talep etmektedir. Sanırım formlarda yazılan şikayetlerden ya haberleri yok yada işlerine gelmiyor aslında Telpa garantisini gördüğün an o ürün ne olursa olsun almamalı.

Gökhan Gökhan 611 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gökhan06 Mart 2014

    CEVABA BAKARMISINIZ TALEBİNİZ ÜZERİNE İADE ÇIKIŞI SAĞLANMIŞTIR. DİYORLAR :)) KOMİK KRONİK SORUN İÇİN 50 TL İSTERSEN NE YAPMALIYDIM. Bİ SOĞUK LEĞİMİ HAVYA İLE TAZELEMENİN FİYATI 50 TL. PARA KAZANMAK BU KADAR KOLAY DEĞİL SAYIN SERVİS.. 5 DAKİKANI VER 50 TL KAZAN İYİ İŞ. TELEFON GELSİN ARTIK TÜKETİCİ MAHKEMESİNDE GÖRÜŞÜRÜZ. KARARIDA EMSAL OLARAK BURDAN YAYINLARIM OKUYAN ARKADAŞLAR.

  • General Mobile Temsilcisi06 Mart 2014

    "Değerli Müşterimiz; Talebiniz üzerine iade çıkışı sağlanmıştır. Saygılarımızla ; Telpa "

Ziyaretçi Yorumları