General Mobile Garantilerinin Arkasında Durmuyorlar

Görkem Görkem30 Haziran 23:23

General Mobile GM8 32Gb Dual space gray markalı telefonu 18.08.2018 tarihinde saat 13.20.00 da Teknosa bayisinden aldım. 2.telefon olarak çok nadir kullandığım bir telefondur. Bundan dolayı paylaştığım fotoğraflarda da görürsünüz dış kabının hala etiketi durmaktadır. İlk aldığım gün taktırdığım ekran cami durmaktadır. Geçen gün lazım oldu kullanmak için açtığımda ekranında bir sıkıntı olduğunu fark ettim. 

Yetkili servise götürdüm sözlü olarak şikayetimi bildirdim. Yetkili servis üründe sıvı teması olduğunu hatta yüzüm terlediyse ondan dolayı bile sıvı teması olabileceğini söyledi istersem 300 TL karşılığında ekranın yenisini takabileceklerini söylediler. Garip olan sıvı teması oluyor ancak 2 senelik etiketinde en ufak kalkma olmuyor. Bu iş ilk aldığım hafta olsaydı garanti aynı şekilde durum bildirecekti.

Ben bir tane daha almayı düşünüyordum ancak şimdi yanından bile geçmem. Giderim 2. el alırım en azından aldığım kişiyi bilirim. En azından onlar 2.el telefonlarda sattıkları ürünün arkasında General Mobile'dan daha iyi dururlar.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ummuhan 12 Temmuz 16:07  

    General Mobile simsim kart yuvası daha önce de bozulmuştu 5 kuruş etmez bir telefon sikayayetimede geri dönüşdönüş yapılmadı ilgisiz bir firma

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler