27 Mayıs 2015

General Mobile Elite'in Hataları!

Sevgili Generel Mobile/ Genpa, burada yazdığım şikayetleri binlerce kişi okuyup muhtemelen cihaz satın alacakları zaman kararlarını etkiliyor.
Gün geçmiyor ki yeni hatalar ile karşılaşmayayım.
Son güncellemenin ardından telefon daha seri oldu akışkan oldu teşekkürler. Ancak ses konusunda sıkıntı yaşamaya başladım bu kez de. Öncelikle daha önce kullandığım kulaklığı artık tanımıyor cihaz, özellikle web arayüzlü ses/voip görüşmelerinde karşı tarafa sesimi duyurmakta çok zorlanıyorum.
Son 1 haftadır ise ekranda kendi kendine tuşlara tıklamaya başladı cihaz. İçine cin kaçmış gibi tuşlara basıp bir şeyler yapıyor, bir ara benim yerime Facebook'tan post göndermeye falan kalktı zor engelledim!

Aziz 3.191 Okunma

Cevaplar

  • General Mobile Temsilcisi01 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizin yazılımsal bir problem olma ihtimaline karşı öncelikle cihazınızı fabrika ayarlarına getirmenizi tavsiye ediyoruz. Probleminiz düzelmez ise cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, ya da http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön