06 Şubat 2014

General Mobile Discovery Telefonumun Şarj Sorunu Var

Yaklaşık bir ay önce aldığım General Mobile Discovery telefonumun bir haftadan beri şarj soketi bozuk. Başlarda Usb kablosunun ucunu elimle geriye ittirdiğimde şarj olurken artık bu bile işe yaramıyor. Telefonu Telpa'ya götürmeyi düşünüyorum fakat böyle bir kronik sorunu kullanıcı hatası diye geri yollayacaklarından çekiniyorum.


Bu olay haricinde telefondan çok memnunum ve benim tavsiyemle üç arkadaşım General Mobile Discovery sahibi oldular. Bu arkadaşlarımın biri de benimle benzer soruna sahip. Telpa'dan gereken ilgiyi bekliyorum.

Ayla 556 Okunma

Cevaplar

  • Ayla15 Şubat 2014

    Öncelikle mesajıma cevap verip sorunumla ilgilendiğinizi belirttiğiniz için teşekkür ederim. Fakat servisinizi aradığımda hiçbir yetkili ile görüşme fırsatı bulamadım. Üstelik telefon açılmadı bile. Telefonu yolladığımda ki umarım yollayabilirim, sorunun kullanıcı hatası olduğu gibi saçma bir zırvalık sebebiyle benden ücret talep edilmesini istemiyorum.

  • General Mobile Temsilcisi11 Şubat 2014

    "Degerli Müşterimiz; Yaşamış olduğunuz problem devam ediyor ise cihazınızı servisimize ulaştırmanızı rica ederiz.Ürün servisimize ulaştıktan sonrasında beyan edilen şikayetleriniz üzerinden gerekli kontroler ve işlemler yapılacaktır. Ürün imei numaranız ile telpa.com internet sitemizden servis sürecini takip edebilir , bununla birlikte talep ve şikayetlerinizi iletişim bölümümüzden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Telpa"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön