10 Ekim 2013
#2055776

General Mobile Discovery Kendiliğinden Kapanıyor Açılıyor!

General Mobile Discovery telefonumu alalı 1 hafta oldu. Bu süre zarfında aniden kendi kendine kapanıp açılmalar oldu. Bazen günde 7-8 sefer kapanıp açılıyordu. Her seferinde yeni sim kart algılandı uyarısı verdi. Ben kurduğum programlardan olabilir gerekçesi ile birçoğunu kaldırdım sorun devam edince Telpa'ya götürdüm.

Bana cihazda problem olmadığı, yeni yazılım yüklediklerini, problemin kullandığım hafıza kartı veya sim karttan kaynaklı olabileceğini söylediler. Hafıza kartım yoktu, sim kartı ise çok eski idi, yeni 64k hafıza kartı çıkarttım. Sadece onu taktım ama sorun aynen devam ediyor. Herhangi bir uygulamada, boşta iken, telefonla konuşurken bile aniden kapanıp-tekrar açılıyor.

Selman Selman 3.207 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Selman26 Ocak 2014

    telefonu aldığımın ilk haftasında problem oluşunca servise götürmüştüm, yeniden yazılım yükledik deyip geri verdiler, halbuki aslında sadece fabrika ayarlarına geri dönderip vermişlerdi. bende şöyle bir durum oluştu. ben çift sim kart kullanıyordum: turkcell ve vodafone, iki sim kart da çok eski idi en az 10 yıllık filan, bana bundan olabilir dediler, ben de turkcelli yeniledim fakat vodafone yenilemedim, ikisi takılı iken sürekli kapanıyordu, sadece turkcell ile denediğimde de bir günde sadece 2 kez kapandı, ben de ondan olmadığını düşünmüştüm, o şekilde kullanmaya devam ettim çift sim kart ile, şu an vodafone kullanmıyorum, turkcell sim kart ile bir de 32 gb hafıza kartı ile uzun süredir hiç kapanma olmuyor, etrafımda kullanan herkez tek sim ile kullanıyordu ve onlara sorduğumda kendilerinde hiç problem olmadığını söylüyorlardı, ya çift sim kart olayında problem var veya vodafone kartı de yenilesem belki problem çözülecekti bilmiyorum, şu an problemsiz bir şekilde kullanıyorum, başka hiçbir değişiklik yapmadan.

  • General Mobile Temsilcisi02 Ocak 2014

    "Degerli Müşterimiz; Yaşamış olduğunuz problem devam ediyor ise cihazınızı servisimize ulaştırmanızı rica ederiz.Ürün servisimize ulaştıktan sonrasında beyan edilen şikayetleriniz üzerinden gerekli kontroler ve işlemler yapılacaktır. Ürün imei numaranız ile telpa.com internet sitemizden servis sürecini takip edebilir , bununla birlikte talep ve şikayetlerinizi iletişim bölümümüzden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Telpa"

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler