17 Eylül 2013
#2016824

General Mobile Discovery Çekmiyor!

16 eylülde Maraş Telpa ana bayisinden General Mobile Discovery aldım. Aldığım gün Avea hattımı sim2' ye taktığında hattımı görmüyordu. Çekim sıfır. Açık ortama çıktığımda bir dişe yükselen çekim , kapalı ortam şehrin merkezinde çekmiyor.


Aynı hat diğer telefonlarda full çekiyor. Aynı problem başka hatlarda da oluyor. Aldığım yer garantiye yollarız diyor . Bu hak mı adalet mi? Kullanmadığım telefonu niye garantiye yollayayım. Lütfen yardım edin. Şikayetçiyim. Garantiyle hiç uğraşmam. Sorun bende değilse.

Sema Sema 5.673 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sema05 Ekim 2013

    Telefonumu aldıgım günün ertesi servise yolladım..gelen sonuçta böyle bir problem olmadıgı telefonun normal çekim düzeyinde oldugı belirtilmesine ragmen aynı zamanda yazılım yüklenmiştir vardı..evet yüklenen yazılımla telefon cekmeye başladı..ama garip olan hem sorun yok denilip hemde nasıl yazılım yüklendi . Madem sorun yoksa niye yazılımı yüklediniz.

  • General Mobile Temsilcisi18 Eylül 2013

    "Degerli Musterimiz ; Yasamış olduğunuz olumsuz deneyim için özür dileriz. Servis yasal onarım süreci 20 işgünüdür.20 iş gününü içinde onarılamayan ürünler için değişim yada para iadesi hakkı doğmaktadır.Lokal olarak elden bırakılan ürünler için 10 iş günü dolduktan sonra yedek cihaz temini gerçekleştirilebilir.Ürünü servisimize iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Telpa"

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler