02 Ağustos 2014

General Mobile Cihazımı 5. Kez Servise Gönderdi

2013 haziran ayında aldığım ve 4 defa Telpa teknik servise gönderdiğim, her defasında yazılım güncellemesiyle tarafıma gönderilen General Mobile telefon son servis dönüşünde de kargodan teslim alır almaz aynı arızayı verdi. Telefon servisteyken telefonla arandım arıza söylendi.


Onayım alındı, fakat arızası yok yazılım güncellendi denilerek telefonum her defasında tarafıma iade edildi. Bu şekilde garanti süresi doldurulmaya çalışılıyor diye düşünüyorum. 5. defa servise gönderilecek telefonu artık kullanmak istemiyorum. Servisle telefonla kurduğum irtibatlarla da sorunu ya anlatamadım, yada anlaşılmadı. Bu nasıl servis anlayışı anlayabilmiş de değilim.

Faik 1.155 Okunma

Cevaplar

  • General Mobile Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Cihazınızda yapılan tüm aktif test ve kontrollere rağmen arıza tespit edilememiştir. Cihazınız değişime uygun olmadığı için de talebiniz olumlu olarak değerlendirilememiştir. Eğer sorununuz devam ediyorsa arızanın video kaydını alarak cihazınızı teknik servisimize göndermeniz arıza tespiti açısından kolaylık sağlayacaktır. Saygılarımızla Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön