sta-1-hoverYetersiz Çözüm

General Mobile 9 GO Telefon Ekranında Oluşan Çizgiler

Erdi Erdi09 Nisan 12:16

45 gün önce aldığım gm9 GO telefonumda yukarıdan aşağı çizgiler oluştu. Servise götürdüğümde telefonda eğim olduğu söylendi ve 200 TL ücret talep edildi. Bende telefonum evde kullanılan masa telefonu hatta çantaya dahi girmedi kırılmaz cami ve ekran camında herhangi darbe hatta çizik olmamasına rağmen oluşan hatanın kullanıcı hatası olduğunu söylediler. Bende telefonumdan 100de 100 eminim darbesi hatta çiziği olmayan telefonuma eğik olması ve bu 45 günde olması kullanıcı hatası değildir. Ama ısrarla garanti kapsamına girmediğini belirten servis ve müşteri temsilcileri beni GM'den soğuttu ben yıllardır GM kullanıcıyım ve bu durumdan dolayı GM alırken bir daha düşüneceğim. Ayrıca hatam olmadığı için 200 TL'yi ödemeyip gerekli mercilere başvuracağım ve hakkımı sonuna kadar arayacağım.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Erdi 17 Mayıs 01:28

1.5 ay oldu ama sabırsızlıkla bekliyorum inşallah Corona bitecek ve Hakem Heyeti 1 ay sonra görevine başlayacak ve haklı olduğumun kanatine varacak Acelim yok hakkımı arayacağım

profile-icon Erdi 11 Nisan 22:47

Belgerler ile Tüketici Hakem Heyetine cuma günü başvurmaya gittim Corona'dan dolayı 1 ay askıya alınmış e devlettende başvurabileceği söylediler acelem yok bekleyeceğim şimdilik.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler