24 Ağustos 2015

General Mobile 4G Dokunmatik Sorunu Hakkında!

4992015482790 form numaralı Gm 4g telefonumda dokunmatik sorunu yaşamaktayım. Bu sorun telefonu aldıktan 15 gün sonra ortaya çıktı. Yazılımsal olduğunu düşündüğüm için bir şey yapmadım fakat daha sonraki araştırmalarımda fark ettim ki sorun yazılımsal değil donanımsal. Bir çok kullanıcı aynı sorunu yaşamakta. Bu da kullanılan ekranların (ya da ekranla alakalı diğer bileşenlerden birinin) hatalı olduğunu göstermekte. Alacak olanlar 2 kere düşünmeli. Çünkü 1 ay geçtikten sonra servise gönderirseniz sadece ekranı değişiyorlar. Yani ürünün arkasında durmuyorlar. Müşteri olarak bu tutumdan memnuniyetsizim.

Ahmet 1.023 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet'in Teşekkür Mesajı03 Eylül 2015

  Cihaz değişimi yaptığınız için teşekkür ediyorum.

 • Ahmet03 Eylül 2015

  Telefonu tekrar gönderdim ve ulaşır ulaşmaz telefonla aradılar. Yaşanan sorunlar için özür dileyip yeni cihaz gönderdiler. Cihazın arkasında durdukları için Telpa'ya teşekkür ediyorum.

 • Ahmet27 Ağustos 2015

  Onarıldı ve test edildi diye gönderdiğiniz cihaz daha ilk 15dk içinde 2 defa aynı sorunu tekrar etti. Konuyla ilgili video da çektim ve Youtube.com'da paylaştım. Sıfır üründe olan bu donanımsal sorunun neden arkasında durmadığınızı halen anlamış değilim. Üstelik tamir edip gönderdiğiniz cihazda da yine aynı sıkıntı var. Sizi tercih ettiğim için çok pişmanım. Cihazı bugün tekrar göndereceğim. Belki arkasında durur da değişim belgesi düzenlersiniz. Çektiğim video aşağıdaki linkte. Bütün detayları anlattım ve gerekli linkleri paylaştım. Aynı sıkıntı ikinci defa gerçekleştiği için değişim belgesi düzenlenmesini istiyorum. Https://youtu. Be/UlSTZtNaKj0

 • Ahmet25 Ağustos 2015

  Eğer müşteriler gerçekten değerli olsaydı sizin için, şu an buraya yazıyor olmazdım. Aldığımda sorunlu olan bir cihazı sırf 1 aylık süre geçti diye yasal konulara sığınıp sorumluluk kabul etmiyorsunuz. Ürününüzün arkasında durmuyorsunuz. Evet sorunumu çözdünüz fakat bir tüketici olarak kesinlikle ve kesinlikle mutlu/memnun değilim. Bir daha markanızı ne alırım ne de aldırtırım. Ucuz etin yahnisi ucuz oluyor işte!

 • General Mobile Temsilcisi25 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Cihazınızın gerekli kontrol ve onarımları sağlanarak tarafınıza gönderimi sağlanmıştır. Cihazınızda ki sorun devam ediyorsa telpa teknik servise yönlendirmenizi rica ederiz. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön