13 Şubat 2014 #2291572

29 Günlük General Mobile'ın Ekranın Leke Var

13/01/2013 General Mobile 16 gb Discovery telefonumu aldım. Cihazımda 10/02/2013 tarihinde ekranımda 2 yerde beyaz leke problemi var. Bu sorun 2 arkadaşımda da var. Bu arkadaşlarımın birisinde sanki ekranın o noktasına led ampul takılmış gibi çok parlıyor.


Telpa'yı arıyorum telefonu 30 gün dolmadan değiştirmek için fakat tam 1 saat 2 dakika hatta bekledim hiç telefonu açmaya yanaşmadılar. Telefon lazım olduğundan servise de götürüp veremem veya gönderemem. Daha 1 aylık telefonu asla tamire vermem. Telefonumu sizin anlaşmalı olduğunuz Telpa'nın sorumsuzluğu yüzünden 30. günü dolacak. Bu yüzden ücret iadesi veya değişim yapılamayacak.

İlke 480 Okunma

Cevaplar

  • General Mobile Temsilcisi17 Şubat 2014

    "Değerli Kullanıcımız, Gerekli incelemelerin yapılması için cihazınızı teknik servisimize gönderebilirsiniz.Ürün servisimize ulaştıktan sonrasında beyan edilen şikayetleriniz üzerinden gerekli kontroler ve işlemler yapılacaktır. Cihazınızı Türkiye'nin her yerinden Yurtiçi ya da MNG kargo ile ücretsiz olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Ayrıca cihazın IMEI numarasını da alırsanız http://www.telpa.com/ linkinden servis durumunu takip ettirebilirsiniz. http://www.telpa.com/servis Saygılarımızla "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön