30 Mayıs 2015

General Mobile Yavaş Şarj Oluyor!

Yaklaşık 45 gün önce Discovery ıı+ aldım. Telefonda bir sürü sıkıntı vardı servise gönderdim. Neyse geldi ancak telefon hala aynı sıkıntıyı barındırıyor. Şöyle ki: Telefon yaklaşık bir saatte yüzde 15-20 şarj oluyor yani tam şarj olması için 5 saat civarı gerekiyor. Ancak asıl sıkıntı telefonu eline alınca yarım saatte %20-30 şarj harcıyor. Tam şarj dolduruyorum sonra elime alıyorum oyunda vb. 2 saatte şarjı bitip kapanıyor.

Ayrıca telefon garantiden yeni geldi ama diyelim ki %55 şarjı var. Telefonu şarja takıp kullanırken şarjı artmıyor aksine düşüyor. Ben paramı sokaktan toplamadım. Huzurumu keyfimi kaçırmaya hakkınız yok. 2. ve 3. kez garantiye göndereceğim ve iadesini talep edeceğim.

Fatih 1.005 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 01 Haziran 2015

    Cihazı servise gönderdim. Ve cihaz elime ulaştı tekrar. Maalesef sorun hala devam ediyor. Cihaz 5-6 saatte full şarj olmakta ancak oyuna girmeden dahi normal kullanımda 3-4 saatte kapanmaktadır. Daha önce de discovery 1 kullandığım için tercih sebebim olmuştu ancak markanızdan soğudum önerdiğim insanlara karşı da mahcubum. İnsanlar paralarını sokaktan toplamıyor maalesef. Tekrar tekrar göndermeyi düşünüyorum servise.

  • General Mobile Temsilcisi01 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizin yazılımsal bir problem olma ihtimaline karşı öncelikle cihazınızı fabrika ayarlarına getirmenizi tavsiye ediyoruz. Probleminiz düzelmez ise cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, ya da http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön