General Mobile Telpa Şirketi Kendi Adını Nasıl Rencide Edeceğini Bulmuş.

Akif Pınar P. |

Telefonumun halihazırda garantisi olmasına rağmen benden tamir için para talep ettiler. Ana kart entegre arızası varmış ve kullanıcı hatası diyorlar, ben nasıl telefonun ana kartı zorlayabilirim. Benden 45 TL para talep ediyorlar tabi arızanın o olduğunu ben bilmiyorum belki de başka bir arızası var bilmiyorum mecburen güvendik parayı gönderdik hala gelmedi telefonum.

Sizin gibi bir şirketin garantisi altında olan bir şeyi kesinlikle almam. Bu arada müşteri temsilcisini arayınca 5-10 dakika kesinlikle hatta bekliyorsunuz. Okuduğum şikayetlere baktığımda genellikle herkesten para talep ettikleri görünüyor.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Haziran
  15:41

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmiş ve cihaz üzerinde arızaya sebep olabilecek nitelikte darbe ve baskı tespit edilmiştir.Bu nedenle garanti kapsamı dışında ücretli onarım yapılacaktır.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa