General Mobile Telefonun Arıza Tekrarı!

Bilge T. |

Piyasaya çıktığı gün satın aldığım Discovery II model cep telefonunda 1 hafta sonra şarj problemi ile karşılaşmış, servise göndermiş ve 3 hafta sonra onarımı yapılarak teslim almıştım. Teslim aldığımda servis tarafından bana verilen formda yazılan açıklama "Şarj akımları ve cihaz akımları normal seviyededir. Yazılım Güncellendi. " şeklindedir fakat 17 Eylül'de teslim aldığım telefonda, servisten geleli 1 ay bile olmadan tekrar aynı sorunla karşılaştım. Görünen o ki telefonda düzeltilemeyen yazılımsal bir sorun var, ve servise göndererek kalıcı bir çözüme ulaşamıyorum. Anlaşılan telefonu değiştirmedikleri sürece ben her ay bu sorunu yaşayacağım.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  10:08

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, yada
  http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa