16 Mart 2015

General Mobile Telefonumun Şarj Sorunu Var.

Telefonu aldıktan 1 yıl sonra şarj olmamaya başladı. Servise gönderdik şarj soketinin telefonun içindeki bağlantı ayakları kırık deyip 650 TL'ye aldığım telefonun tamirine 230 TL istediler. Telefonu servisten geri alıp başka bir tamirciye 30 TL'ye yaptırdım. Ancak tamirci bu arızanın discovery telefonun kronik bir arızası olduğunu ve uzun süre sağlam gitmeyeceğini söyledi.

10 sene kullandığım Nokia telefonun şarj soketi kırılmazken bu nasıl hemen kırılabiliyor ikincisi tamiri nasıl olur da telefonun kendi fiyatının neredeyse yarısı kadar olabilir?

Hilmi 1.083 Okunma

Cevaplar

  • General Mobile Temsilcisi17 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihazınız teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmiş ve cihaz üzerinde arızaya sebep olabilecek nitelikte darbe tespit edilmiştir.Bu nedenle garanti kapsamı dışında ücretli onarım yapılacaktır. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön