11 Şubat 2014

General Mobile Telefonumun Mikrofonundan Ses Gitmiyor

2 hafta önce Telpa garantili General Mobile Discovery aldım dün yere düşürdüm ve telefonun mikrofonundan ses gitmiyor. Kullanım kılavuzunda Adana'da 3 adet servis numarası var hiçbiri biz bu markaya bakmıyoruz İstanbul'a göndereceksiniz diyor. Bu nasıl bir iş anlamadım. Yetkili Bey/Bayan Adana'da neden servisiniz yok. Telefon kullanamıyorum.

Hakan 1.437 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 14 Şubat 2014

    general mobile markasi ile ilgili bir sorunum yok.sorun telpa..yanlis ve yaniltici bilgi vererek son kullnicilarilari madur ediyor..

  • Hakan 13 Şubat 2014

    Ben Adana'da oturuyorum. Mesele cihazı buradan istanbula yollamak değil.. Kullanım kılavuzunun son sayfalarında adanada 3 adet servis belirtilmiş,bu servisleri aradıgımda 2 si bu marka telefona bakmıyoruz diğeri ise verilen telefon numarasına hiç bir zaman ulaşamadım. Sizler bu telefonu türkiye piyasasına sokarken devlete belli tahahütler bilgiler verdiniz. Bu bilgiler son kullanıcı olarak beni yanılttı.. Sizi tüketiciyi yanıltmaktan ilgili (Tüketici hakem heyeti olabilir bakanlık olabilir) yerlere şikayet edeceğim.. İnternet sitenizde yazılı standart metni bana göndermişsiniz. Bunu kabul edemem. Zaten sitenizde okumuştum..

  • General Mobile Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Kullanıcımız, Gerekli incelemelerin yapılması için cihazınızı teknik servisimize gönderebilirsiniz.Ürün servisimize ulaştıktan sonrasında beyan edilen şikayetleriniz üzerinden gerekli kontroler ve işlemler yapılacaktır. Cihazınızı Türkiye'nin her yerinden Yurtiçi ya da MNG kargo ile ücretsiz olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Ayrıca cihazın IMEI numarasını da alırsanız http://www.telpa.com/ linkinden servis durumunu takip ettirebilirsiniz. http://www.telpa.com/servis Saygılarımızla "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön