27 Ocak 2014

General Mobile Telefonumun Ekranı Kırıldı

Eylülde aldığım General Mobile Discovery model cep telefonum, çantamın içinde nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde kırıldı. Çantamda sadece kitaplar vardı, anahtar gibi delici madde bile olmaksızın ekranın kırılmasına anlam veremedim. Telefon çalışmıyor, aldığım yere götürdüğümde bana Telpa'nın numarasını verdiler.

Defalarca aramama rağmen, mesaj atmama rağmen kimse cevap vermiyor. Mağdurum ve HTC almadığım için çok pişmanım. Gorilla Glass cam diye satıyorlar, servis garantisi veriyorlar fakat şimdi görüyorum ki hepsi ürünü satmak için söylenen sözlermiş. Servis olanağı hiç yok.

Özlem 866 Okunma

Cevaplar

  • Özlem31 Ocak 2014

    Vermiş olduğunuz cevaptan müşteri memnuniyeti ve hizmet anlayışınızın seviyesi görülüyor. eminim bunu okuyan hiç kimse general mobil i tercih etmeyecektir. Ben ne bir servis ne de bir muhatap bulamazken sizin yazdığınız cevap ne kadar anlamsız kalıyor. Servise bile ulaşamıyorum ve neredeyse bir aydır telefonumu kullanamıyorum.

  • General Mobile Temsilcisi31 Ocak 2014

    "Değerli Müşterimiz; Kırık , çizik ,darbe sıvı teması vb durumlar kullanıcı hatası olarak değerlendirildiği için malesef onarım süreci garanti harici olarak değerlendirilmektedir. Ürün onarımı mümkün olmayan durumlarda yeni cihaz ücreti vermek durumunda kalmaktayız. Saygılarımızla Telpa"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön