General Mobile Telefon Şarj Sorunlu Çıktı.

Yasin E. |

Gold Teknoloji Marketleri mağazasından firmanız garanti kapsamında olan Telpa Discovery 2 mini aldım, ancak ürünü akşam şarj ediyorum sabah kalktığımda hiç oynamadığım halde şarj direkt %70'e düşüyor, ben ürünü iade etmek istiyorum elimde bir önceki modeliniz olan Discovery marka telefonda var onunda pili 1800 mah ama ikisini aynı anda şarj ettiğimde şarjları aynı süre gitmiyor. Ben bu telefonu iade edip bir alt model olan Discovery 1 modelinden almak istiyorum.

Etiketler :

Batarya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Kasım
  20:08

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizin yazılımsal bir problem olma ihtimaline karşı öncelikle cihazınızı fabrika ayarlarına getirmenizi tavsiye ediyoruz. Probleminiz düzelmez ise Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, yada
  http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Telpa