General Mobile Telefon Şarj Olmuyor Ekranda Leke Var.

Orhan O. |

General Mobile telefonun genel arızası herkes şarj soketinin belli bir zamandan sonra kırıldığını biliyor o kadar dikkat etmeme rağmen şarj olmamaya başladı daha altı aylık telefon servise yolladım. Birde 230 TL servis ücreti çıkarmışlar. Açıklamalarında telefon düştüğünden oldu diyorlar. Düşmeden olsa ekranı kırılır şarj soketi düşmeden kırılmaz aldığıma çok pişmanım.

Etiketler :

Soket ve Girişler Ekran

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orhan O.
  25 Şubat
  16:02

  Ne teknık ekipmiş arkadaş, bizde elektronik okuduk demek ki az okumuşuz az daha okuyup teknık ekip olsaymışız, tekniker olduk; onlarla'da telefonda konuştum anlatamadım cihazın dışında olan bir şey olsa dediğinizi anlarım cihazın şarj girişi düşme ile kırılmaz zaten kırık olduğuna'da inanmıyorum internette herkes bundan şikayetçi: tuş kilidi kilitliyor tekrar açmıyor sanırım bu da kullanıcı hatası ama bataryayı söküp takınca düzeliyor demek ki bataryayı'da sökemiyoruz teknık ekip olamadık ya

 • 25 Şubat
  15:26

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmiş ve Cihaz üzerinde arızaya sebep olabilecek nitelikte darbe tespit edilmesi nedeniyle garanti kapsamı dışında onarım önerildiği görülmüştür.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa