General Mobile Telefon Garanti Ücreti Ve Servis Kalitesi!

Hatice C. |

General Mobile Discovery Elite ürünümü 2 defa servise gönderdim ilk darbe var dediler, arka kasa için ücret alındı ilk sorunum da şebeke çekmiyordu aynı zamanda ücreti ödedim ürünü onarıp gönderdiler, ürün geldikten sonra dokunmatik ekranda kaymalar vardı tam verimli çalışmıyordu ve şebeke sorunum kesik kesik devam ediyordu, cihaz cebimde ekran patlamış herhangi bir darbe falan yoktur kasasında, fakat şuanda ekran patlak diye bana 380 TL onarım ücreti çıkartıyor, bu ürünlerin sağlamlık testleri yapılmıyor mu? Ben hayatımda bu ürünler kadar narin telefon görmedim. Servis herhangi bir darbe olmamasına rağmen ücreti benden istiyor bu ürünlerin neden sağlamlık testleri yapılıyor?

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hatice C.
  24 Temmuz
  01:11

  Cihaz üzerinde zerre kadar çizik kırık hiçbir şey bulunmamaktadır.

 • 23 Temmuz
  17:57

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmiş ve cihaz üzerinde arızaya sebep olabilecek nitelikte darbe ve baskı ve kırık tespit edilmiştir.Bu nedenle garanti kapsamı dışında ücretli onarım yapılacaktır.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa