General Mobile Telefon Değişim Sorunu.

Temel Y. |

Telefonumu 2014 yılı Temmuz ayında aldım. Sıfır olmasına rağmen daha ilk haftadan garantiye gönderdim. Sürekli ısınıp kapanıyor ve en basit uygulamalara bile girmiyor. Telefonum 5 kere garantiye geldi 4 defa aynı sorundan gelirse değişim olacağını söylediler.

Etiketler :

Isınma Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Temmuz
  16:23

  Değerli Müşterimiz,
  Cihazınız da yaşadığınız sorun devam ediyorsa telpa teknik servise göndermenizi rica ederiz.Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Telpa

 • 24 Temmuz
  16:18

  Değerli Müşterimiz,

  Profilinizde yer alan bilgilerinizden servis kayıtlarınıza ulaşamadık.
  Cihazınıza ait imei numarasını veya kargo takip numarasını paylaşmanız durumunda servis kontrollerini sağlayarak tarafınıza sağlıklı bilgi iletebilir, konu hakkında yardımcı olabiliriz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Telpa