28 Ocak 2014

General Mobile Soket İçin Kullanıcı Hatası Dedi.

3 ay önce aldığım General Mobile cep telefonu 10 gün kullanımdan sonra şarj almamaya başladı. Servise gitti ve kullanıcı hatası diyerek 50 tl ücret talep edildi. Kırık çizik herhangi bir problemi yok nasıl kullanıcı hatası olduğuna karar verildi anlamadım.Ben şarj aletine ne yapabilirim ki kullanıcı hatası olsun. Arızalı cihaz olduğunu kabul etmemek için çabalıyorsunuz. Gerekli mercilere başvurarak hakkımı arayacağım. Çok fazla mağdur edildim. Müşteriyi memnun etmek için hiçbir şey yapılmıyor. Bu sorunla karşılaşan çok kişi olduğunu gördüm.

Beren 615 Okunma

Cevaplar

  • Beren 30 Ocak 2014

    bu sorun bizden kaynaklanmıyor işin kolayına kaçmayın sorun şarj soketinde bu telefonları alanların %90 ı aynı sorundan şikayetçiler işi lütfen kendinize göre kılıfına uydurmayın müşterinizi yeterince mağdur ettiniz kabul edin.Bende kendi haklarımı fazlasıyla biliyorum bütün yasal yola başvuracağım. Ayrıca sizin reklamınızıda Samsunda çok iyi bir şekilde yapıyorum haberiniz olsun.bu telefon yüzünden sinir hastası oldum. Ben artık sizden hiçbirşey beklemiyorum nasıl bir firma olduğunuzu anladım

  • General Mobile Temsilcisi30 Ocak 2014

    "Değerli Müşterimiz; Kırık , çizik ,darbe sıvı teması vb durumlar kullanıcı hatası olarak değerlendirildiği için malesef onarım süreci garanti harici olarak değerlendirilmektedir. Saygılarımızla Telpa"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön