General Mobile Sinyal Sorunu Çözülmeyen Cihazın Değişimini İstiyorum.

Tolga B. |

General Mobile elite telefonu alalı 1 ay olmadı. Servise gönderdim ilk defa sinyal gelmiyor hat değiştirdim vs yine yok. Eğer servisten aynı şekilde dönerse değişim hakkım oluyor mu? telefon değişim hakkım nasıl doğar 1.defada bu olur mu değişim hakkı için ne zaman aramam lazım servise girmeden önce mi telefon? Bana bire bir servis ile konuşabileceğim bilgisayar değil telefon numarası verebilir misiniz?

Etiketler :

Sinyal Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ağustos
  09:42

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız 22.08.2014 tarihinde servis çıkışı sağlandığı, kargo firmasına teslim edildiği fakat kargo firmasının kargo takip numarasını oluşturmadığı gözükmektedir. Cihazınız en kısa sürede tarafınıza iletilecektir.

  Saygılarımızla
  Telpa

 • 14 Ağustos
  09:52

  Değerli Müşterimiz,

  Yapılan kontrollerde onarım bedelini ödediğiniz gözükmektedir. En kısa sürede cihazınızın onarımı yapılarak tarafınıza iletilecektir.

  Saygılarımızla
  Telpa

 • Tolga B.
  14 Ağustos
  01:25

  352866060063961 imei kodlu telefonumu telpaya gönderdim turkcellden peşin olarak sıfır acılmamış aldım ancak telefon cekmiyordu ve servise gönderdim sim kart konnektörü kırık diyor ve 60 tl ücret istiyor bu tel garantili düşme veya bir darbe görmedi bu telefon hatalı benden nasıl ücret isterler?

 • Tolga B.
  08 Ağustos
  11:37

  bunu bnde biliyorum gönderdim zaten diyorum ki geri geldiğinde kaç günde gelmesi lazım bu telin aynı sorun devam ederse değişim hakkım var mı birde bana bire bir biriyle telpadan servisten iletişim kuracağım telefon numarası lazım teşekkürler

 • 08 Ağustos
  11:29

  Değerli Müşterimiz,

  İsminiz ve telefon numaranızdan servis kayıtlarına ulaşılamamaktadır. Eğer sorununuz devam ediyorsa cihazınızın incelenmesi için cihazınızı, şikayetinizi ve değişim talebinizi de belirterek teknik servisimize göndermenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla
  Telpa