General Mobile Sesi Kendiliğinden Açılıyor, Güç Düğmesi Çalışmıyor.

Oğuzhan D. |

Discovery elite telefonum daha 8 aylık 2 kez servise gitti kapanma sorunundan. O sorun halloldu şimdi sesi kendiliğinden açılıyor. Ekrandan el ile kısmaya çalışıyorum geri açılıyor. Sesi kısma tuşuna basınca duruyor. Ses kendiliğinden açıldığı zaman takılı kalıyor ses kısma tuşuna basana kadar son ses olana kadar açılıyor ve durmuyor kıstıkça tekrar son sese çıkıyor. Ekran ışığı kendi kapanana kadar güç düğmesi çalışmıyor ekran kapanınca güç düğmesi tekrar çalışıyor ve ekranı kapatıp cebime koyamıyorum kapanmasını bekliyorum. Telefon kendine gelsin diye yeniden başlattım kapandı telefon açılmadı hata ekranı geldi bir şekilde açmayı başardım ama sorun hala devam ediyor. Yardımcı olun lütfen.

Etiketler :

Klavye - Tuşlar Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuzhan D.
  04 Eylül
  12:25

  Ben iki kere bu sorunlardan dolayı gönderdim sürüm güncellemesi yapıp gönderdiniz ben diyorum Ankara sen diyorsun kaşım kara arıza neydi çözüm ne yani? Ben kendi payıma hakkımı helal etmiyorum size zararına telefonumu sattım yerine LG g4 aldım.

 • 21 Ağustos
  11:52

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, ya da
  http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz.
  Teknik ekibimiz cihazın kontrollerini sağlayarak talebiniz konusunda destek olacaktır.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa