03 Şubat 2014

General Mobile Servisi Şarj Sorununa Kullanıcı Hatası Diyor.

General Mobile Discovery aldım. Almakla kalmadım şu zamana kadar tam 23 kişiye aldırdım . Telefonu sanki ben satarmış gibi pazarlamasını yaptım. Telpa içinde hiç sıkıntı yapmayın çok iyi bir garanti servisidir dedim ama General Mobile Discovery kullanan kişilerin %90 civarında bu sorun olmasına rağmen bu sorunu kullanıcı hatası deyip 50TL para talep edildi . Madem kullanıcı hatasıydı neden bu telefonda çıkıyor bu sorun ? Ben Telpayı'da o kadar iyi tanıtmıştım ki çevreme ama bu olaydan sonra Telpa'ya güvenim kalmadı. Bir telefon alırsam ne olursa olsun Telpa garantisi varsa o telefondan vazgeçeceğim.

Mert 176 Okunma

Cevaplar

  • Mert18 Şubat 2014

    telpaya yolladığım general mobile discovery cihazımın soket girişinde temazsızlık vardı ve bu sorun discoveryde %70-80 civarında görülen bir sorun şubat ayından önce bu soruna kullanıcı hatası deyip 50tl para istiyolardı tamiratı için çok fazla şikayet üzerine şubat ayından sonra daha detaylı inceleme yapıcaz dedi telpa ben şubat ayının 02sinde yolladım 04de telpaya ulaştı 20 gün tamiratını bekledim servis takibi falan yaparlarken son kontroller yapılıyor diyodu telefon bugün elime ulaştı ve dedikleri kelime şarj soketinde ben 0 usp ile denedim ama yine aynı sorun telefonumun birebir aynısını yada tamiratını yapmazlarsa tüketici haklarına başvuracam...

  • General Mobile Temsilcisi06 Şubat 2014

    "Değerli Müşterimiz; İletişim bilgilerinize ait servsimizde ürün kaydı bulunamamıştır. Lütfen 0212 371 15 00 müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz. Saygılarımızla Telpa"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön