06 Şubat 2014

General Mobile Servisi 2.Kez Bozulan Soket İçin Ücret İstiyor.

General Mobile Discovery aldım. 3. ayda şarj soketi bozuldu. Telpa teknik servisine gönderdim şu ana kadar kullandığım hiçbir telefonda şarj soketi problemi yaşamadım buna rağmen kullanıcı hatası diyerek 50 TL (tamamen telefondan kaynaklı bir arıza için ) ödemek zorunda kaldım.
1 ay sonra tekrar değiştirdiğini söyledikleri şarj soketi arızalandı tekrar Telpa'ya gönderdim. telefonlara kimse bakmadığı için internetten sorgulattım. Aynı parça için şimdide kullanıcı arıza notuyla 60 tl ödemem gerektiği yazıyor. Telpa teknik servisinin yaptığı bu haksızlık. Artık çaresiz kabul ettim parayı ödedim. 20 güne yaklaştı hala telefon ortada yok. Telpa telefonlarını da kimse açmıyor.

Yusuf 367 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 12 Şubat 2014

    TELPA AŞIRI DERECEDE İLGİSİZ BİR FİRMA İKİNCİ KEZ YAPTIKLARI VE BOZULAN AYNI PARÇA İÇİN PARA ALDILAR PARA İADESİ YAPACAKLARINA SÖZ VERDİLER TELEFON 20 GÜNDE GELDİ İKİNCİ KEZ ALDIKLARI PARAYI YİNE İADE ETMEMİŞLER TOPLAMDA 20 GÜNDÜR TELPAYI 15 KEZ ARADIM SONUÇ SIFIR BU KADAR İLGİSİZ BİR FİRMA OLABİLİR MÜŞTERİ UMURLARINDA DEĞİL

  • General Mobile Temsilcisi11 Şubat 2014

    "Değerli Müşterimiz; Ürün onarım süreci servisimizde tamamlanmış ve cihazınızn çıkışı sağlanmıştır. Saygılarımızla ; Telpa "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön