06 Temmuz 2015

General Mobile Şarj Soketi ve Açma Kapama Düğmesi Sorunu!

Cihazımı aldıktan 2-3 ay içinde şarj soketi arızalandı. Firmaya garanti kapsamında gönderdim. Benden piyasada yapılandan çok fazla bir rakam talep ettiler. Kullanıcı hatası çıkardılar. Şimdi ise açma kapama düğmesi arızalandı. Eğer garanti kapsamına göndersem tekrar kullanıcı hatası çıkartacaklar.

Bir daha aynı hatayı yapmam. Dışarıdan 5 katı daha ucuza yaptırırım. Benim General Mobile cep telefonu alacak kişilere tavsiyem kesinlikle almasınlar. Tanıdığım insanlara defalarca söylüyorum sizde mutlaka uyarın. General Mobile markasından uzak dursun. Ben pişmanım sizde pişman olmayın. Firma zaten iyi bir marka olsa bu kadar aynı tip şikayeti kullanıcı hatasına sokmaz.

Hüseyin 1.891 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 06 Temmuz 2015

    Evet tüm bu şikayeti olan müşterilerin hepsi sadece General Mobile marka telefona baskı yapıyor ve arızalanıyor nedense. Hiç kendi hatanızla yüzleşmeyin. Bu mesaja cevap veren birim dahil olmak üzere tüm gerenal mobile ekibinden benim hakkım geçtiyse helal etmiyorum. İnşallah bir gün çıkar.

  • General Mobile Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihazınız teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmiş ve cihaz üzerinde arızaya sebep olabilecek nitelikte darbeve baskı tespit edilmiştir.Bu nedenle garanti kapsamı dışında ücretli onarım yapılacaktır. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön