General Mobile Şarj Soketi Arızalı.

Hamdi E. |

General Mobile cihazımın şarj soketi bozulmuştur ve içerisindeki tellerin kopmasından kaynaklıdır. Bunu teknik servisteki elemanlar bana kullanıcı hatası olarak gösterdi ve bir soket için 80 TL talep edildi. Birincisi nasıl kullanıcı hatası oluyor hiçbir müdahale olmaksızın İkincisi ise neden bu kadar pahalı cihazımın benden kaynaklanmayan hatadan dolayı ücretsiz tamirini talep ediyorum.

Etiketler :

Soket ve Girişler Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hamdi E.
  04 Temmuz
  00:38

  Selamın aleykum arkadaslar bu sıkayetı ben yazdım ama ve bu sıkayetı yazdıktan sonra cıhazım hakkında da bır takım arastırmalar sonucu bılmenız gereken birşeyin oldugunu söylemek isterim.
  Evet gmd 4 gb cıhazlarında cogunluklar sarj soketı skıntısı yasanmakta fakat cıhazınızı teknık servıse vermıs oldugunuzda sıze soylenen 20 ıs gunu ıcerısınde sıze gerı donut yapılabılecegı bılgısıdır. Benm gerek teknık servısle gerekse dıger arastırmalarımda elde ettıgım bılgı sudur. Şarj soketı telefonun anakartı uzerınde olup tek parca olarak degısmemektedır .soket sıkıntısı yasadıgınız zaman anakartınızın degısmesı gerekıyor ve 4gb lık ana kart varsa ellerınde ucretsız degıstırıp gonderıyrlar(GRANTI KAPSAMINDA ISE) yoksa anakartınızı 16 gb lık anakart la degıstırıyorlar ve ıstedıkler ucret bundan dolayıdır. 4GB lık anakartın beklenmesı 20 ıs gununden daha fazla surdugu ıcın ve ellerınde bulunmadıgı ıcın ya sıze ucret karsılıgı 16 GB lık anakartı takalım dıyorlar yda gonderelım dıyorlar Bilgilerinize...

 • 01 Temmuz
  09:29

  Değerli Müşterimiz,

  Kırık , çizik ,darbe sıvı teması, yetkisiz müdahale vb durumlar kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için maalesef onarım süreci garanti harici olarak değerlendirilmektedir.

  Saygılarımızla
  Telpa