21 Mayıs 2015

General Mobile Şarj Soketi!

Telefonumu 5. kez garantiye yolladım. Nedir benim bu sizden çektiğim.

Berke 615 Okunma

Cevaplar

  • General Mobile Temsilcisi26 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihazınızın onarım işlemleri tamamlanmış olup kargo gönderiminin verilen adrese iletildiği görülmektedir. Kargo takip numaranız 110576355006 Kargonuzun takibini yurtiçi kargo web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

  • Berke14 Mayıs 2015

    ''Değerli Müşterimiz, cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi ya da MNG Kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, ya da://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz. Teknik ekibimiz cihazın kontrollerini sağlayarak talebiniz konusunda destek olacaktır. Bize her konuda://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 no.lu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa'' bunları yazmanız ayıplı mal sattığınız gerçeğini değiştirmez.

  • Berke14 Mayıs 2015

    Ve ayrıca mantıklı bir cevap bekliyorum. Müşteri hizmetlerimi aramam hiçbir şeyi değiştirmiyor. Yapıyorsunuz, 2 ay sonra yine aynı problemi yaşıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön