General Mobile Şarj Soketi!

Berke S. |

Telefonumu 5. kez garantiye yolladım. Nedir benim bu sizden çektiğim.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Mayıs
  20:43

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınızın onarım işlemleri tamamlanmış olup kargo gönderiminin verilen adrese iletildiği görülmektedir. Kargo takip numaranız 110576355006
  Kargonuzun takibini yurtiçi kargo web sitesi üzerinden yapabilirsiniz.
  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa

 • Berke S.
  14 Mayıs
  02:51

  \'\'Değerli Müşterimiz, cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi ya da MNG Kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, ya da://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz. Teknik ekibimiz cihazın kontrollerini sağlayarak talebiniz konusunda destek olacaktır. Bize her konuda://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 no.lu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa\'\' bunları yazmanız ayıplı mal sattığınız gerçeğini değiştirmez.

 • Berke S.
  14 Mayıs
  02:43

  Ve ayrıca mantıklı bir cevap bekliyorum. Müşteri hizmetlerimi aramam hiçbir şeyi değiştirmiyor. Yapıyorsunuz, 2 ay sonra yine aynı problemi yaşıyorum.