General Mobile Mobil Ağ Sorunu!

Şadiye U. |

3.5 aylık Telpa Discovery Elite telefonum 5 gündür mobil ağ sorunu veriyor. Vodafone kullanıyorum ve gayet iyi çeken yerdeyim önce Vodafone'dan kaynaklı diye müşteri hizmetleriyle görüştüm İzmir'de çalışma olduğunu o yüzden geçici şebeke problemi olduğunu söylediler. Adana'ya geldim sorun devam edince Vodafone bayisine gittim hattı başka telefona taktık sorun olmadı.Tekrar elite taktık sorun yoktu ertesi gün yine mobil ağ problemi olunca tekrar gittim yeni bir hat aldım fakat sorun hala devam ediyor. Telefon bayisindeki görevli format atmamı söyledi.

Etiketler :

Sinyal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şadiye U.
  25 Kasım
  22:17

  yazılım güncellemesi yapıldı yazıyor fakat bir değişiklik yok ayrıca sorun devam etmekte.

 • 18 Kasım
  16:00

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizin yazılımsal bir problem olma ihtimaline karşı öncelikle cihazınızı fabrika ayarlarına getirmenizi tavsiye ediyoruz. Probleminiz düzelmez ise Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, yada
  http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Telpa