General Mobile Mobil Ağ Hatası!

Hulusi B. |

1 ay önce aldığım Telpa elite telefonu 2 gün önce servise gönderdim mobil ağ sıkıntısı yüzenden raporda sağlam yazılmış ama tekrar aynı hatayı verdi. 2 adet sim kart değiştirdim gene olmuyor. Yemin ederim ben bu cihaza 1080 TL verdim eğer bilsem bu kadar kalitesiz ürün 100 TL bile vermezdim. Bugün sim kart hatası düzelse yarın numarası başlar, o düzelse wifi başlar, yok anlamıyorum piyasaya dağıtmadan neden iyice kontrol etmezsiniz. Çevremde çok kullanan insan var bu Telpa hepside aldığına bin pişman.

Etiketler :

Sinyal Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hulusi B.
  29 Aralık
  22:45

  berbat bir firma

 • Hulusi B.
  29 Aralık
  22:44

  Cihaz servise gidip geldi ilk bir hafta veya 2 hafta normal çalıştı şuan gene mobil ağ hatası vermeye başladı

 • 11 Aralık
  16:25

  Değerli Müşterimiz,

  Profilinizde yer alan bilgilerinizden servis kayıtlarınıza ulaşamadık.Profilinizde yer alan bilgilerinizden servis kayıtlarınıza ulaşamadık.
  Cihazınıza ait imei numarasını veya kargo takip numarasını paylaşmanız durumunda servis kontrollerini sağlayarak tarafınıza sağlıklı bilgi iletebilir konu hakkında yardımcı olabiliriz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Telpa