General Mobile Metalik Kısım Çatladı!

Fatih A. |

Yaklaşık bir hafta önce aynı şikayetle servisten gelen, Vodafone kampanyası ile sıfır almış olduğum ve bir ay bile kullanmadan sağ üst köşesi kendi kendine çatlayan ve parça değişimi yapılan telefonumun bu sefer de sağ hoparlör kısmı çatladı. Bu konuyla ilgili daha önce de başlığım var. Ya bu nasıl bir kalitedir? Durup dururken çatlıyor. Telefonumu kullanamadım ya alalı. Her ay neresi çatlayacak bunun? Ameliyatlıyım ve 2 aydır yatıyorum. Yastığa koyuyorum sadece. Aynı şikayet daha önce de söylendi bu sitede. Bu sefer değişim talep ederek servise yolluyorum. 3 hafta kullandım topu topu. Hiç düşmedi, üretimden kaldırın bu telefonu. Ben öğretmenim,2 tane almıştık eşimle.

Etiketler :

Kasa-Panel Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih A.
  05 Mart
  15:14

  Niye her şeye kopyala yapıştır yapıyorsunuz ya? Bu mu hizmet? Bu telefon kronik sorunlu, değiştirin. Bir daha mı tövbe General Mobile...

 • 05 Mart
  12:16

  Değerli Müşterimiz,

  Profilinizde yer alan bilgilerinizden servis kayıtlarınıza ulaşamadık.
  Cihazınıza ait imei numarasını veya kargo takip numarasını paylaşmanız durumunda servis kontrollerini sağlayarak tarafınıza sağlıklı bilgi iletebilir, konu hakkında yardımcı olabiliriz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Telpa