12 Şubat 2015

General Mobile Hatalı Ürün!

Bu yaz aldığım Discovery Elite ürünü ilk elime verildiğinden beridir birçok kusuru vardı. Telefon mikrofonu, ön kamera görüşmelerinde bozulması, wifi/normal ağ sorunu... En sonunda bu kışın ekranın da çatlaması dolayısıyla teknik servise verdim. Bana 395 TL fiyat çıkarıldı. Kaç kere bu faturanın içeriğini sormayı denesem kimse açmadı telefonu. Kesinlikle bu ekranı bu fiyata verilmez ki diğer sorunları bana mal edilemez mühendislik hatası. Ben bu sorunlardan dolayı telefonumun değiştirilmesini talep ediyorum. Eğer illa gerekliyse ekranı ödeyebilirim fakat ben kimseye ulaşamayacak durumda bırakıldım. En son başvurabileceğim yer burası. Umarım dikkate alınır bu sorunum.

Fatih 3.133 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 16 Şubat 2015

    Peki ben bu cihazın ekran dışındaki diğer tefonun kendinde bulunan sorunlarının düzeltilmesini istiyorum. Bana verilen cevapta sadece ekranın tamir edileceği yazılıyor. Ben ise diğer wifi, kamera vs. Sorunlarının düzeltilmesini istiyorum. Daha kimse ile bu sorunu görüşemedim. Telefonla aradım meşgul, internetten de cevap verilmiyor. Bana sadece ya ekranı düzeltelim ya da telefonu alın şeklinde bir yol bırakıldı. Cidden müşteriye verdiğiniz değer bu kadar mı? Kaç gündür telefonla olan ihtiyacımı Nokia 3310 ile idare ediyorum. Ya bana söylensin yapmayacağız bunu alayım cihazımı ya da "kullanıcı hatası" dolasıyla kabul ettiğiniz onarımın fiyatını ödeyeyim ama sadece istediğim yerler düzeltilsin. Bilmiyorum sizin ilginizi daha nasıl çekebilirim.

  • General Mobile Temsilcisi16 Şubat 2015

    Değerli Kullanıcımız, Kırık , çizik ,darbe sıvı teması vb durumlar kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için malesef onarım süreci garanti harici olarak değerlendirilmektedir.. Saygılarımızla Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön