General Mobile Garantiye Giden Telefonumun İçinde Başkasının Bilgileri Var.

Sena K. |

Şarj soketi bozuk olması nedeniyle garantiye gönderdiğim telefonum geldiğinde benim bilgilerim silindiğini ve başkasının resimleri, rehberi, sosyal medya hesapları bulunduğunu gördüm ve müşteri hizmetlerini aradığımda o zaman fabrika ayarlarına dondurun şeklinde gayet mantık dışı bir açıklama aldım.

Başkasının bilgileri benim telefonuma gelebiliyorsa benimkiler ya da daha başka insanlarınkiler de hiç tanımadığı insanların telefonuna gidebilir güven oluşturması gereken bir garantiden bahsediyoruz bu bir gizlilik ihlalidir hukuki sürece gitmeden önce gerekli ilgilenmenin yapılmasını ve telefonumda ki kaybolan bilgilerimin mümkünse bana ulaştırılmasını umuyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sena K.
  23 Mayıs
  17:31

  Garantiye gönderdiğim telefonum geldiğinde içinde baskasinin bilgileri rehberi fotograflari oldugu konisinda musteri hizmetlerini aradim ve hic bir seykilde aciklayici tatmin alici cevap alamadim sanki olağan bir durummis gibi onemsenmedi umursanmadi. Guven zedelemek ne kadar buyuk bir kayip bir firma icin. yazik gerçekten. Herkese onerdigim bu cihazi da bu servis yuzunde onermemde asla almam da.

 • Sena K.
  23 Mayıs
  17:18

  Ürünü kendi adima gondermemistim. telefonu aldığım Telefoncu gonderdi Ökkeş kabakci olarak tekrar kayitlara bakabilirseniz sevinirim.

 • 23 Mayıs
  17:14

  "Değerli Müşterimiz;
  İletişim bilgilerinize ait servsimizde ürün kaydı bulunamamıştır.
  Lütfen 0212 371 15 00 müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.

  Saygılarımızla
  Telpa"