General Mobile Garantili Olmasına Rağmen 277 TL İstiyor!

Ertan A. |

Telefonumu 8 ay önce aldım. İki hafta öncesine kadar hiçbir sorun yoktu. Telefonumun alttaki tuşlarının ışıkları kendi kendine yanıp sönmeye başladı. Telefonuma güncelleme yaptım. Sonra sim kartımı algılamamaya başladı. Garantiye götürdüm 1 hafta içinde elinizde dediler 10 gün oldu sonrada telefonun işi çok uzun dediler.

277 TL tamir ücreti istediler. Madem ücret istiyorsunuz niye garantili diyorsunuz? Bu telefonun kamerası hızı mükemmel fakat en ufak bir hatada garantiye verdiğimizde para istiyorlar böyle iş mi olur?

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ağustos
  14:02

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmiş ve cihazda sıvı teması tespit edilmesi nedeniyle garanti kapsamı dışında onarım önerildiği görülmüştür. Sıvı teması cihazın sadece suyla temas etmesi sonucu değil, yüksek nemli bir ortamda uzun süre kalması, buhar, yağmur, aşırı terleme durumlarında da oluşabilecek bir durumdur.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa